PTKS, we współpracy z Wydawnictwem Uniwersytetu Wrocławskiego, wydaje oficjalny periodyk Towarzystwa – półrocznik „Central European Journal of Communication” (ukazujący się w języku angielskim).

Celem Towarzystwa jest także współpraca z wydawnictwami oferującymi publikacje z zakresu nauki o komunikowaniu i mediach. Przykładem takiej kooperacji może być współdziałanie z Wydawnictwem Uniwersytetu Wrocławskiego (seria wydawnicza „Nauka o Komunikowaniu”). Z Towarzystwem współpracowały także przy różnych okazjach: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne, Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Oficyna Wydawnicza AFM oraz Wydawnictwo Adam Marszałek.

Towarzystwo zamierza również monitorować rynek krajowych publikacji z zakresu nauki o komunikowaniu i mediach. Owocem tej działalności jest dział „Publikacje zakresu komunikacji społecznej”, prowadzony przez dr hab. Alicję Jaskiernię (e-mail kontaktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Facebook

©2018 PTKS. Wszelkie prawa zastrzeżone.