dr Bartłomiej Łódzki

adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego; autor badań empirycznych i publikacji w obszarze mediów masowych i komunikowania politycznego. Swoje zainteresowania naukowe koncentruje na problematyce zjawiska agenda-setting, framingu i sposobach wykorzystania internetowych narzędzi analitycznych oraz mechanizmów BigData w badaniach medioznawczych. Były kierownik Pracowni Badań Medioznawczych i Społecznych DSW. Współtwórca Instytutu Analiz Społecznych „Quantum”.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook

©2020 PTKS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zarząd Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, działając na podstawie §27 pkt b i d Statutu PTKS oraz uwzględniając przepisy rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r., postanawia:
1. Określić zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
2. Przedmiotowe zasady stanowią załącznik do niniejszej uchwały.
3. Wykonanie uchwały powierza się Prezesowi PTKS oraz Sekretarzowi.
4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.